Názory, doporučenie - Oxford - Anglická škola

Odhlásiť sa
Prejsť na obsah

                         

                                    
   

                              

Študenti:

titkova.lucia12@gmail.com
Lucia Titková
V prvom rade musím vyzdvihnúť prácu Mária, naozaj ústretový človek, s ktorým sa dá dohodnúť na všetkom. Rád pomôže, je vždy ochotný a jeho prístup k riešeniu problémov je vynikajúci. Ďalším plusom boli lektori, ktorí sa snažili človeka nielen niečo naučiť, ale dať mu ešte niečo navyše do života, či už reálnymi zážitkami, historkami alebo spojením výuky s humorom a super atmosférou. A v neposlednom rade nemôžem zabudnúť na skvelých ľudí, ktorých som tam stretla. Naozaj super skúsenosť, ďakujem za ňu.


lukas.hujcak25@gmail.com
Lukáš Hujčák
Skvelí učitelia, príjemné hodiny. Dosť mi to pomohlo.


eva.lacova.jr@gmail.com
Eva Lacová
Perfektna metoda, ktora naozaj funguje. Vyskusala som klasicke jazykove skoly, ale tento sposob vyucby mi maximalne vyhovuje. Ziadne domace ulohy, ziadne ucenie doma. To ze sa ucim anglinu naozaj rychlo a dobre, som overila a ocenila aj realne v zahranici. Ak sa chcete naucit anglicky rychlo, doporucujem.


mima.kacenakova@gmail.com
Mia
Chcem sa poďakovať za profesionálny prístup lektorov, ako aj riaditeľovi tejto jazykovej školy. Na každú hodinu sa doslova teším, pretože vidím na sebe progres, ako sa v angličtine zlepšujem. Vyzdvihujem prácu lektorov, že dokážu na hodinách vytvoriť priateľskú atmosféru.
Callanovu metódu odporúčam každému a verím, že s ňou budete maximálne spokojní aj vy!


zuzicka.barankova@gmail.com
Zuzana Baranková
Kazdy den ked mame AJ tak sa velmi tesim na hodinu..je tam zabava a mozem povedat, ze prinos je 100%. Za par tyzdnov ovladam viac ako za niekolko rokov


dubovcovama@centrum.sk
Martina Dubovcová
Dakujem za vsetko....je mi az smutno ze sme sa museli rozlucit....profesionalna skola s milym pristupom....vela zdaru


zpalkovie@gmail.com
Anna Palková
Prešla som viacerými jazykovými školami, bola som večný začiatočník. Vďaka tejto metóde/škole vidím, že sa koooonečne niekam posúvam. Oceňujem ústretovosť, kvalitu výučby a milý prístup.


bpalesova@post.sk
Pálešová Beáta
Anketa našich študentov: Ohodnoťte známkami 1-5 ako v škole
1. Ako hodnotíte kvalitu lektorov- po vedomostnej stránke? 1
2. Ako hodnotíte kvalitu lektorov- po osobnostnej stránke? 1
3. Office : dostupnosť informácií – profesionalita – ústretovosť 1
4. Aká je podľa Vás cena kurzu v pomere k ponúkaným službám? 1
5. Ako hodnotíte Vaše napredovanie ?
Moje napredovanie hodnotí hlavne moje okolie - kolegovia na služobnej ceste v zahraničí - ako dobrý progres v komunikácii. Z môjho pohľadu: iba po ročnom navštevovaní jazykovej školy som získala slušnú slovnú zásobu a lepšiu orientáciu v gramatike.
6. Čo by ste vyzdvihli?
Vyhovuje mi veľmi, že štúdium nevyžaduje domáce úlohy, zato príprava na hodinu doma je nevyhnutná.
7. Čo by ste zmenili, privítali ?
Zmenila - resp. doplnila by som do učebnice slovník nepravidelných slovies, a odstránila by som z nej slovníky pre iné krajiny. Privítala by som v učebnici krátke pútavé príbehy cca 15 - 20 viet, ktoré by obsahovali konkrétne nové slovíčka priamo aplikované v už prebratých gram. časoch. Študent by lepšie pochopil použitie času - a následne by mohla po prečítaní prebiehať voľná konverzácia o obsahu článku - čím by študent bol motivovaný sám opisovať článok, resp. svoju životnú situáciu, zážitky,atď.....

Ďakujem Vám za príjemnú spoluprácu a trpezlivosť, ktorú musíte vynakladať pri vyučovaní, mojim cieľom je hovoriť a rozumieť anglickému jazyku čo najlepšie, preto si myslím že jeho študovanie si vyžaduje neohraničené obdobie, a preto sa budem snažiť zdokonaľovať angličtinu s Vami čo najdlhšie ako sa len bude dať.
Teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami a taktiež na skupinu študentov v ktorej sa nachádzam.
S pozdravom, Pálešová Beáta


vevo2@azet.sk
Veronika B.
Dobry den,
chcem sa podelit so svojou skusenostou s hladanim tej spravnej skoly na vyucbu Callanovej metody v Martine. Presla som viac ukazkovych hodin, aby som si vytvorila obraz, ako ktora skola pristupuje k vyucbe. Na prvej hodine som bola u p. Michalidesovej-Anglicka skola, mila pani len je dost pocut na prizvuku, ze pravdepodobne nebola nikde v zahranici a kedze mi nevyhovoval cas vyuby tuto moznost som zavrhla. Dalej to bola jazykova skola Zaraz, lektor uz bol na velmi dobrej urovni len si myslim, ze nie prilis dodrziavaju zasady Callanovej metody. A posledna bola jazykova skola Oxford a tu som bola velmi spokojna a myslim si, ze su urcite najprofesionalnejsi a vyubca prebieha presne ako ma ,podla tejto metody. Takze rozhodovanie bolo jednoduche:)


popolvar3@azet.sk
Jaroslav Podhorsky
Vôbec sa nečudujem, že ste získali ocenenie ako 2. najlepšia škola v ŽK. Veď aj mňa ste ste naučili celkom dobre po anglicky a to som zo školy už dlhšie ako bolo priemerný vek mojich spolužiakov. Tento systém výučby sa mi páčil a dokázal som sa na hodiny tešiť ako som sa do školy nikdy netešil. Ďakujem všetkým lektorom, ktorí sa snažili ma niečo naučiť a dúfam že svoje vedomosti zúročím. Držím Vám prsty a prajem veľa úspechov.


agnes.husarova@centrum.sk
Agnes Husárová
Gratulujeme k oceneniu NAJ jazykova skola Slovenska 2014 ai vdaka Vam sa nam dari v New Yorku.Prajem vela uspechov, Agnes Branislav Husar.


Veneve.dominika@gmail.com
Dominika Cisáriková, Obchodná akadémia Martin:
Táto metóda je lepšia ako iné kurzy. Aj v porovnaní so školou, je to lepšie. Doma sa nemusím učiť, písať úlohy, či vysedávať nad slovíčkami. Predtým som mala dvanásť rokov angličtinu. Ale rozumieť som jej začala až teraz. Určite chcem zmaturovať z angličtiny. Aj preto som tu. Bála som sa rozprávať. Teraz sa už nebojím.


Matej-661@azet.sk
Matej Plica , SPŠ Martin
Anglickú jazykovú školu Oxford by som odporučil z viacerých dôvodov. Lektori sú ochotní pomôcť, celkový prístup všetkých v rátane vedenia je na profesionálnej úrovni. Ale ten hlavný dôvod je, že som sa zlepšil v anglickom jazyku v komunikácii. Moji učitelia mi dali asi po dvoch týždňoch otázku či chodím na doučovanie. Odpovedal som, že áno. Zaujímalo ma, prečo sa to pýtajú a oni mi odpovedali, že to na mne vidno a že som sa zlepšil. Rozumiem otázkam a viem na ne rýchlo reagovať. Dobré výsledky v škole dokumentujú pokroky v jazyku. Na záverečných ústnych maturitách je podstatné komunikovať. Veľa si od toho sľubujem a viem, že komunikovať v anglickom jazyku mi pomôže.


karolina.wollnerova@gmail.com
Karolína Wollnerová, Gymnázium Vrútky:
Ovládať cudzie jazyky je nevyhnutné. Nielen pasívne, ale hlavne aktívne. A to si myslím, že bežné školy nedokážu poskytnúť. Anglická jazyková škola Oxford nás vie rýchlo a dobre naučiť rozumieť, rozprávať a písať po anglicky. Výhodou je i to, že tu neexistujú domáce úlohy a nie je tu klasické školské prostredie. Preto je Callanova metóda veľmi úspešná. Študenti sa zbavia strachu rozprávať. Ani nevedia ako získajú v ušiach správnu gramatiku a frázy. V malých skupinkách a v príjemnom prostredí dostane každý žiak dostatok priestoru. Už po polroku výučby touto metódou som nemala v škole žiadne problémy. Dokonca som sa nemusela pripravovať do školy toľko ako ostatný. A teraz ani nerozmýšľam nad slovenským prekladom. Rozprávať sa vôbec nebojím.


mikaella.j@gmail.com
Miška Jesenská, SOŠ obchodu a služieb Jahodníky
Tento spôsob výučby je pre mňa priateľský, intenzívny a robený zaujímavým štýlom. Študentovi nedá na hodine zaháľať, musí byť neustále v strehu. V každej triede je menší počet študentov a každý reaguje na otázky lektora pohotovo a často sa zapája do komunikácie. Moje schopnosti komunikovať sa podstatne zlepšili a mám z toho dobrý pocit. Dôležité je hlavne to, že rozumiem textu alebo kladenej otázke, čo je dobrý predpoklad toho, že som schopná na ňu odpovedať a reagovať.


lulucinkaag@azet.sk
Lucia Kašubová, ZŠ Hurbanová
Páči sa mi tu. V triedach nás nie je veľa, stále medzi sebou komunikujeme a na hodinách sa vôbec nenudíme. Učia nás dobrí lektori a nedostávame známky. Človek tu nie je v strese, lebo keď náhodou nevieme odpovedať, lektor odpovedá zároveň s nami a opraví nás. Ako navštevujem Školu Oxford, zlepšila som sa vo výslovnosti i vedomostiach. Pri Callanovej metóde sa veľa komunikuje, preto je vhodná pre toho, kto chce zlepšiť svoju angličtinu.


adriangresko@post.sk
Aďo Greško
Škola Oxford je super! Callanova metóda je kľúčom k rýchlemu a ľahkému napredovaniu v jazyku. Je to ako detská hračka. A k tomu rodinné prostredie, no proste super:)


Bozena Kramarova
Srdecne dakujem vsetkym ucitelom v jazykovej skole Oxford v Martine a manzelom Rapanovcom za to,ze som mohla navstevovat ich skolu.Uroven vyucby v ich skole je na vysokej urovni.Pracujem v Anglicku Neilsea okrajova cast Bristolu a casto spominam na chvile stravene v skole Oxford. Dakujem Bozena Kramarova


v.slobodova@zoznam.sk
virna
Dakujem lektorke Marte, ale aj Matke a Mariovi za vsetko-myslim tym rpistu, jednanie, profesionalitu. Som rada ze som vasu skolu navstevovala, aj ked som ju neskoncila dnes uz nemam strach rozpravat anglicky. Martuska dakujem vam ste uzasna lektorka, proste ste na spravnom mieste. Do osobneho zivota tiez len to najlepsie. Virna


Krachnuta skola
Nechodte do tejto skoly. Neodporucam, nevedia vyucovat callanovou metodov. Tak ako vyucuju sa ta metoda nevyucuje !!! nedajte sa oklamat nizkou cennou. !!!


ivanmazgut@centrum.sk
Ivanuska      
Hello Mata, Mario a Marta.
KOnecne som si nasiel cas a tak Vas chcem pozdravit z GB.Mam sa tu celkom fajn aj pracu mam no setko mi vycgadza tak ako som chcel.Aj ludia su mili len ten ich akcent no hroza.Musim velmi dobre pocuvat aby som im rozumel.Ale stava sa mi ze aj ked nerozumiem ale zachytim nejake to slovo tak viem o co ide a to aj vdaka Vam.Ked som robil prvy pohovor tak som mal vyplnene papiere, ale povedala mi ze mam prist za pol hodku a nieco dalej mi vravela a pouzila tam slova take a bring no tak som hned vedel ze o com hovori.Som rad ze som chodil prave k Vam naozaj mi to pomohlo aj ked som mal makat este aspon o kusok viac.Tak sa majte pekne a drzte sa nech sa Vam dari a pozdravte spoluziakov. Ivanuska :-))
Napíšte nám Vašu recenziu:Návrat na obsah